E Papieros cena – Na co zwrócić uwagę przy zakupie, aby nie wyrzucić pieniędzy w błoto.

E papieros cena – Na co zwrócić uwagę i czy warto kupić tańszego e-papierosa?

e-papieros ceny

Coraz więcej palaczy decyduje się na rezygnację z papierosów tradycyjnych na rzecz papierosów elektronicznych. Wpływ na taki stan rzeczy mają głównie względy zdrowotne oraz finansowe. W przypadku tych ostatnich, prócz częstotliwości użytkowania, któradecyduje o tym, na jak długo wystarczają nam dane akcesoria,  istotna jest cena.

Na polskim rynku ceny e-papierosów wahają się od 100 – 400 zł za zestaw.

Można również samodzielnie dobrać elementy zestawu, jednak kupno całości jest nie tylko tańsze, ale też daje gwarancję, iż wszystkie jego elementy będą do siebie pasowały. Ponadto, tak jak w przypadku innych produktów, nie zawsze jakość wykonania papierosa elektroniczego jest współmierna do jego ceny. Niekiedy papieros o estetycznym wyglądzie może posiadać baterię o małej pojemności, z kolei zazwyczaj te papierosy, których baterie odznaczają się dłuższą żywotnością po ładowaniu, często są duże, ciężkie, niedyskretne i niekomforowe w użytkowaniu oraz przechowywaniu.

Warto zatem zainwestować w papieros, w którym producent połączył i funkcjonalność, i wygodę w użytkowaniu za odpowiednią cenę.

Moje doświadczenia:

Już od dawna moim rozważaniom podlegała zmiana papierosów tradycyjnych na papieros elektroniczny, jednak mój pierwszy e-papieros po 2 tygodniach użytkowania nadawał się do kosza. 100 zł poszło w błoto. Drugi e-papieros, wydawał się nieco lepszy, jednak bateria trzymała bardzo krótko (mimo dużej pojemności), po prostu po kilkunastu zaciągnięciach e-papieros przestawał działać. Zwróciłem się z tym do producenta na gwarancji, pokryłem koszty przesyłki i e-papieros działał… ale tylko przez kolejny miesiąc i nie wytrzymałem… Kupiłem e-papierosa Silvr. Od razu „jakość palenia” była o niebo lepsza niż przy poprzednich e-papierosach, bardzo przypominał mi tradycyjnego papierosa a mi bardzo zależało na doznaniach jak najbardziej zbliżonych do tych, które odczuwa się podczas tradycyjnego palenia. W zestawie były 2 mocne baterie, które wystarczają na bardzo długo. Dodatkowo ten e-papieros odznacza się eleganckim wyglądem, co przyciąga uwagę znajomych. Załączone opakowanie znacznie ułatwia jego przechowywanie, a przy tym nie zajmuje więcej miejsca, niż tradycyjna paczka papierosów.

2 myśli nt. „E Papieros cena – Na co zwrócić uwagę przy zakupie, aby nie wyrzucić pieniędzy w błoto.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


× osiem = 24

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>