E papieros Opinie użytkowników oraz lekarzy. Wady i zalety e-papierosa.

E-Papieros opinie klientów oraz Ranking Epapierosów.

Przeczytaj jakich e-papierosów nie kupować, co musisz wiedzieć przed zakupem e-papierosa. Przetestowaliśmy kilkadziesiąt rodzajów e-papierosów i w tym poście znajdziesz wszystko co powinieneś wiedzieć przed zakupem e-papierosa. Znajdziesz tutaj również informacje, opinie, zalety oraz wady e-papierosów. Miłej lektury…

Czy to się opłaca? Ile zaoszczędze w porównaniu do tradycyjnych papierosów?

Cena e-papierosa może wydawać się stosunkowo wysoka. Jednak należy myśleć długoterminowo, e-papieros jest zdecydowanie tańszy w użytkowaniu niż palenie normalnych papierosów. Inwestycja zwróci się w ciągu najbliższych kilku tygodni i wtedy zaczniesz już tylko oszczędzać i wydawać pieniądze zamiast na papierosy na przyjemności.

Niektóre kalkulatory szacują, że paląc 10 tradycyjnych papierosów dziennie (paczka – 12 zł)  a następnie inwestycja w e-papierosa z liquidami da Ci oszczędność ok. 140 zł miesięcznie co w skali roku daje ok. 1600 zł! Za tą cene można już wyjechać na wczasy za granice nie mówiąc o aspektach zdrowotnych.

E-papieros – Wady i zalety – Czy warto?

E-papieros to elektroniczne urządzenie przypominające z wyglądu tradycyjnego papierosa. Oferują szereg smaków, począwszy od olejków mentolowych oraz miętowych, poprzez smaki piwa, produktów, owoców a nawet cannabis. Palenie e-papierosa zaspokaja potrzeby nikotynowe, jednak e-papieros jest mniej szkodliwy niż tradycyjny papieros a przede wszystkim palenie e-papierosów jest dużo bardziej ekonomiczne.

Zalety e-papierosa:

-Brak wydzielania substancji rakotwórczych oraz duzej ilości substancji smolistych jak w przypadku tradycyjnych papierosów

-Koniec z biernym paleniem – od dzisiaj możesz palić w obecności innych, dym jest bezbarwny i ma delikatny zapach w zależności od liquidu.

-Epapieros nie powoduje żółknięcia zębów czy też paznokci

-Koniec z nieświerzym oddechem oraz przykrym zapachem utrzymującym się na odzieży

-Oszczędności – palenie e-papierosa jest dużo tańsze niż palenie tradycyjnych papierosów

Wady e-papierosa:
Epapieros to stosunkowo nowy produkt na polskim rynku, na zachodzie jest on bardzo popularny. Wadą dla części osób może być oczywiście inwestycja na kupienie dobrego e-papierosa. Jednak inwestycja wraz z biegnącym czasem zwraca się, ponieważ oszczędzasz na kupowaniu tradycyjnych papierosów, których cena z roku na rok idzie w górę. Jeżeli kupisz pierwszego lepszego tandetnego papierosa jest możliwość, że po kilku dniach uszkodzi Ci się lub jakość palenia nie będzie przypominała palenia normalnego papierosa, dlatego warto przeczytać ten artykuł do końca.

Ranking Epapierosów – Moje TOP5 po przetestowaniu 30 różnych epapiersów:

Miejsce Nazwa Smak Jakość Informacje
1 e-papieros silvr Silvr 5/5 4.5/5 Silvr to jeden z najlepiej wykonanych e-papierosów. Z dnia na dzień zyskuje coraz większe grono zwolenników. Eleganckie wykonanie i znakomity smak. Kliknij tutaj aby przeczytać więcej o e-papierosie Silvr.

Epapieros Opinie – Jaki epapieros?

Od ponad 11 lat paliłem papierosy, zaczęło to już nie tylko przekładać się na zwiększające się koszty, ale również na zdrowie. Miałem mało energi, śmród papierosów zaczynał mi przeszkadzać, próbowałem rzucić setki razy, ale nie udawało się. Dostałem w prezencie e-papierosa i nie rozstaje się z nim do dnia dzisiejszego. Zredukowałem koszty palenia, czuje się o niebo lepiej i mogę z czystym sumieniem polecić go każdej osobie w wieku 18-90 lat! Zainteresowałem się tematyką e-papierosa w takim stopniu, że przetestowałem w swoim życiu 40 modei papierosów, doradzając przy okazji znajomym oraz pisząc posty na tym blogu o epapierosach.

Nie warto oszczędzać i kupować najtańszych e-papierosów, jeżeli zależy Ci na paleniu przypominającym tradycyjnego papierosa. Kupiłem kilka tańszych e-papierosów i najlepszy z nich wytrzymał 3.5 tygodnia. Według mnie najlepszym e-papierosem na polskim rynku jest Silvr. Użytkuje go codziennie i przez ponad rok działa wyśmienicie, liquidy nie są drogie, dym jest znakomitej jakości i przypomina palenie tradycyjnego papierosa.

Kolejnym atutem jest bardzo elegancki wygląd. W zestawie znajduje się również pudełko, 2 baterie (które wytrzymują bardzo długo), liquidy, ładowarka, e-papieros, 3 lub 10 kartidży wystarczających na bardzo długie użytkowanie. Według mnie jest to idealny e-papieros na początki oraz dla zaawansowanych.

Sprawdź promocje na oficjalnej stronie produktu Silvr www.silvr.eu/e-papieros-promocja20132014

e-papieros opinie

Uwaga! Obecnie z trwa wyjątkowa promocja zniżkowa.

(pierwsza i ostatnia dla tego produktu)

Krok 1: Przejdź na oficjalną stronę promocji klikając tutaj

Krok 2: Wybierz jeden z dwóch promocyjnych pakietów

Krok 3: Wypełnij formularz a elegancki epapieros Silvr będzie w Twoich rękach do 48h.

_____

Warto wybrać e–papierosa Silvr, ponieważ to właśnie one cieszą się doskonałą opinią i rekomendacją w otoczeniu. Kto raz spróbuje tych nowoczesnych papierosów, z całą pewnością nie powróci do tradycyjnych.

Kiedy dodamy do tego nieprzyjemne skutki palenia, liczne zakazy wiążące się z możliwością otrzymania mandatu, a także szkodliwy wpływ na zdrowie, nasuwają nam się bardzo proste wnioski… Zastanów się. Spróbuj. Może to właśnie to czego szukałeś?

Na koniec jeszcze komplikacja tricków z wykorzystaniem e-papierosów:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


× 7 = trzydzieści pięć

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>